2Roots Of Style

4 Posted by - June 14, 2012 - Inspiration

אחת, שהיא מעצבת אופנה, צריכה שיהיה לה מספיק בטחון עצמי כדי להחליט שהיא לא לוקחת חלק בשבוע האופנה. אותה אחת, צריכה שיהיה לה גם מספיק אהבה כדי שתוכל לחלוק עם בעלה (אומן ויוצר מהשורה הראשונה) את קדמת הבמה.

אותה אחת בדיוק צריך כנראה שיקראו לה איזבל טולדו, כדי שמישל אובמה תלבש את השמלה שלה לכבוד יום ההשבעה לנשיאות של בעלה. ואם לדייק – אותה אחת צריכה לעשות עלינו רושם רב בכדי שנשתכנע לכתוב לא רק עליה – אלא גם ההוא שלצידה. רובן טולדו. והוא…אחד שצריך שיהיה לו סקס אפיל לטיני כדי שנשתכנע שיש לו את זה, את הלוק הייחודי רק לו.

אותו אחד צריך שיהיה לו שפע אהבה ופרגון, בכדי להיות הרוח הגבית מאחורי אשתו (שהרי זו היא, כאמור, איזבל טולדו). אותו אחד צריך מוניטין מכובד כדי שיוזמן לשיתוף פעולה אומנותי עם בית האופנה לואי ויטון. אותו אחד בדיוק היה צריך לשכנע אותנו באמת המוחלטת שלו, כדי שנשלב מילים ושורות מעוררות השראה עליו ועליה. איזבל ורובנו, שניהם ביחד, לא לחוד, בחדר אינטימי אחד.

הזוג המוכשר הזה נולד בקובה וחי בארה”ב. הם למדו אופנה, ציור וקרמיקה, הכירו על ספסל הלימודים (בבה”ס יסודי) ומאז, עושה רושם, שלא נפרדו לדקה. השיעור המרכזי שלהם, אנחנו מניחות, היה שבלי קסמה של אינטימיות ואהבה – כל זה לא שווה.

הם קבלו את ההחלטה לאזור אומץ וללכת בדרך משלהם, אחרי ניסיון קצר יחסית בשבוע האופנה. הבינו שעל מנת להתמקד באופנה עלית, הם יהיו חייבים להתמקד, מה שמסביר את העובדה שלא הרבה שמעו עליהם. לפחות כאן.

הקולקצייה הראשונה שלהם הוצגה כבר ב 1985, אבל זכתה להגיע לתודעה רק בשנת 2009 בזכות הגברת הראשונה. עד אז הספיק רובן יקירנו לעבוד עם מיטב בתי האופנה, לעצב עבורם חלונות ראווה, לקיים שיתופי פעולה פורים עם מולסקין, לואי ויטון ועוד. רק אחרי יותר מעשרים שנים של עשייה מדויקת הצליחו איזבל ורובן למקד עליהם את תשומת ליבו של העולם כולו, והם אפילו לא ידעו על כך מראש. רגע אחרי שהכרנו, הבנו כי מהשנים האלה, לא יהיה פשוט להתעלם. איזבל, אישה מרשימה ביופייה, אלגנטית ומוקפדת, יוצרת לצד בעלה שהוא אישיות דומיננטית לפחות כמוה. שניהם ביחד מצליחים, בלי הרבה מאמץ, לשכנע את כולנו ששני אגויים וכישרונות גדולים אכן יכולים להתקיים, זה לצד זו בבית אחד, למצוא את מקומם.

אומרים עליה שהיא ‘המעצבת של המעצבים’, שחשובה לה מאוד רמת הגימור ושהיא לעולם אינה מתפשרת על איכות. לדבריה, היא קשובה לאינטואיציה שלה ומקורות השראתה באים מעולמות הארכיטקטורה והאמנות, ולדעתנו גם מעולמו של רובן, שהתחושות שלנו אומרות לגביו שמדובר במעיין נובע של יצירתיות. יחד עם רובן, היא משתדלת לגעת בנקודות האוקופונטורה של עולם האופנה. שמסתורין וסודות המשפחה הן רק חלק מהם. בנקודה זו אנו חייבות להתוודות שהאינטונאציה שלנו מרמזת על הרבה סודות קובניים סמויים מהעין, הבאים לביטוי ביצירות המרגשות של הזוג החד פעמי הזה.

בספר האחרון שהם הוציאו יחד ‘ROOTS OF STYLE’ הם משתדלים לעודד אותנו, הקוראות, לאמץ את הברווזון המכוער שהינו חלק בלתי נפרד מאיתנו, להבין כי יום אחד החלק הזה יהפוך לבעל משמעות בסיפור ההצלחה האישי שלנו. האיורים המלווים את הספר, לצד הצילומים המרהיבים, מלמדים אותנו ששניים לפעמים יכולים להיות אחד. מעניין? אין ספק.

את עיצוביה ואיוריו לא קל להשיג וקשה לנו להאמין שמכירות און ליין יהפכו רלוונטיות עבור הזוג המבוקש הזה, בזמן הקרוב. את הספר, לשמחתנו, בהחלט אפשר להזמין, כבר היום בלינק המצורף. זה מה שקורה, כנראה, שכשרון, אינטימיות, תשוקה לאפנה ויכולת התמדה נפגשים על מדף אחד. אנחנו ממליצות לא להחמיץ.

2Roots Of Style2 2Roots Of Style1