human Nature

23 Posted by - October 19, 2013 - Inspiration

“האדם מטבעו הוא חיה חברתית” כך אריסטו כבר לפני 2,300 שנה, והוא ידע מה הוא אומר. הטבע האנושי עשוי כך שנמשך איש אל קרבתו של רעהו, נקיים אינטראקציה בלתי פוסקת עם הסביבה, נצמח ונצמיח. דמיינו שיכולתן לכנס את כל הנשים הישראליות שמעוררות בכן השראה לארוחת ערב אחת אצלכן בסלון. במקרה שלנו, אפילו שולחן האוכל החדש והמפואר שהצטיידנו בו לא מכבר – צר מלהכיל את כל הנשים המדהימות שנחשפנו אליהן במהלך המסע המופלא הזה של Nine Rooms, ברם אנחנו לא אומרות נואש.

יונתן לוי, איש עסקים ניו-יורקי עם שורשים ישראליים, מגשים את החלום המדהים הזה בלופט המעוצב שלו באפר ווסט-סייד של ניו-יורק. בשלוש השנים האחרונות רוקח לוי פעמיים בחודש ארוחת ערב, בה הוא אוסף תריסר מהאנשים המשפיעים ביותר באזור שלו, ומזמין אותם לבשל ביחד, לאכול ולהתערבב. רובם ככולם זרים אחד לשני, פרצופים חדשים, אבל לכולם מכנה משותף – הרעב ליצירה, לחדשנות ולעשייה בלתי מתפשרת. לוי פותח את ביתו למנכ”לים, למעצבים, לפילנתרופים וליוצרים המעניינים בסביבה שלו.

האנונימיות היא מרכיב מניע באותן ארוחות, והאורחים יוצאים מביתם לקיטונו של יונתן כאשר אין להם מושג את מי הם עומדים לפגוש באותו ערב. בזמן הבישול ושתיית היין, שמות ומקצועות לא נחשפים, וכאשר סוף-סוף מתיישבים לאכול, מתחיל המשחק והם נדרשים לנחש זה את זהותו של זה. האלכוהול זורם במשך שלוש שעות רצופות, והאורחים חוגגים עם עצמם ועם שותפיהם לשולחן, שואבים השראה משברירי שיחה, בישול ושתייה משותפים.

לוי, בן למשפחת אמנים, בילה את שנות התבגרותו במסיבות אמנים אקסטרווגנטיות ובמאורות תרבותיות. משהתקרב לגיל 30, הבין שמוקדי ההשראה היחידים האלה צריכים לקבל תפנית ידידותית יותר. “התחלתי את מסורת ארוחות הערב במחשבה שאם אשתף בחיי אנשים שעושים דברים מדהימים, החיים שלי יהיו מיוחדים הרבה יותר”, אומר לוי במה שנשמע יותר כוידוי אישי מאשר הרמת כוסית בסיפה של אחת הארוחות.

בדיוק מה שאנחנו חשבנו כשהקמנו את ה Nine Rooms Ladies Club. הרי לא יכלנו שיעברו חיים שלמים מבלי שנצליח להכיר מקרוב, את כל אותן נשים מדהימות שנמצאות מאחורי כל אותם פרויקטים, עשיה ונתינה שנוטעים בנו כל כך הרבה השראה.

כל אחד מהאנשים שמגיעים לארוחות אצל לוי נושא איתו ארסנל מקצועי ואישי מעורר קנאה, והגיוון האנושי מוביל, מכורח המציאות, לשיתופי פעולה מרשימים אשר ספק אם היו מתקיימים בפלטפורמות אחרות. לוי מאמין ששם טמון הכוח לשינוי עולם העסקים. נכון להיום, התארחו בביתו של לוי למעלה מ 500 אנשים, ביניהם נשיא CBS, עורך ראשי ב,MTV אישיות מפתח בשבוע האופנה של ניו-יורק, עיתונאי בכיר, מעצבת מבטיחה, מייסד קולקטיב אלתורים, אלוף עולם בפוקר, פרסומאי ומנהל של דוגמניות על.

אז עד שמישהי (רצוי עם גינה מטופחת במיוחד) תרים את הכפפה ותארגן כזאת ארוחת ערב בלתי נשכחת, אין ספק שאירוח במועדון שלנו הוא שדרוג מלא סטייל לפרויקט של לוי. כשאתן מגיעות לפגישה במועדון או לאירועים שאנחנו מארגנות בתוכו, אתן זוכות בכל פעם מחדש לפגוש ולהפגש עם נשים מצליחות ומובילות, כל אחת מהן עולם מלא השראה.

נשים חזקות שבדיוק כמונו, לצד עשית היום יום הבלתי פוסקת, לא שוכחות את עצמן ואת המאוויים שלהן ומוצאות נקודת טעינה לנשמה בין נשות Nine Rooms. הרשמנה למועדון, בואנה למסיבת תה, פגשנה את הנשים שמעניקות לנו השראה, ותשפטו בעצמכן.

להרשמה אל ה Nine Rooms Ladies Club

לאתר של יונתן לוי

human Nature1002