• Pokemon Fashion

It’s a Funny Thing

5 Posted by - September 9, 2012 - love

ברשותכן, נתחיל בהתחלה: אופנה זה לא משהו לקחת אותו ברצינות מירבית ועל כך רצינו להתעכב איתכן בחדר הבא. נכון, אנחנו נשים שמאמינות באופנה קלאסית: שמלה שחורה קטנה, שרשרת פנינים כפריט חובה ומספר בתור ל’בירקין’ גם אם הוא יגיע הרבה אחרי השנה הקרובה.

ועדיין. יש לנו הערכה גדולה לחברות טובות שמנסות כבר שנים לשכנע אותנו שאדום הוא צבע חשוב בארונה של כל אישה, ‘טי-שירט’ מאויירת עם דמותה של מיס פיגי עדיין ראוייה לאישה בעשור החמישי לחייה וכי נעלי מליסה עם לבבות יכולות לעבוד נפלא עם שמלה לבנה. אז בשביל אותן חברות טובות וגם קצת בשבילנו (לפחות בשביל החיוך), אנחנו רוצות לספר לכן על האתר fashion & pokemon. אבל הרבה לפני, בכדי שלא תרגישו חריגות, כמה מילים על זה שמבין השניים שמרכיבים את שם האתר, לנו היה פחות מוכר:

המילה ‘פוקימון’ מתורגמת ל”מפלצות כיס” מיפנית. מדובר במשחק מחשב לילדים שנוצר עבור חברת נינטנדו בשנת 1995 ע”י סטושי טג’ירי. הפוקימונים עצמם, הינם יצורים חכמים בעלי יכולות על אנושיות כגון: נשיפת אש, יריית מים, יצירת חשמל ועוד כדמיון הטוב ע”י טג’ירי. מרבית הפוקימונים מבוססים על יצורים חיים, צמחים ודוממים כמו דינוזאור, עכבר, ניבתן, חמניה וכו’. הפוקימונים מחולקים לשבעה עשר סוגים המקנים להם תכונות ויכולות קסומות, חלקם משתייכים לשני סוגים גם יחד. הסוגים הינם: רגיל, אש, רוח רפאים, מים, אדמה, עשב, רעל, אופל, דרקון, חשמל, לחימה, קרח, סלע, על חושי, חרק, פלדה ומעופף.

ועכשיו אחרי שהובהרה סוגיית הפוקימון ומתוך הנחה שבאופנה אתן שולטות… כמה מילים על המיזם האינטרנטי שמטרתו לגרום לנו לחייך ולקחת את כל התחום האהוב עלינו כל כך בקלילות ובהומור. מי משעומד מאחורי האתר/ בלוג שומר על זהותו מסתורית, וכל שהצלחנו ללמוד עליו היה זה שהוא מעודכן מאד בקמפיינים נחשבים מכל העולם. הוא יודע לחבר ולשלב צבעים ודמויות באופן מעורר השראה ויש לו כנראה נקודת מבט מאד חיובית על החיים. הכי חשוב: הוא כנראה אוהב אנשים. אופנה. עולמות דימיוניים ואינטרנט. על כן, הוא דואג לעדכן באמצעות טוויטר, בלוג, אלבום תמונות ופייסבוק את העוקבים אחריו בכל מחשבותיו אודות נושאים מגוונים, לדוגמה על עונת הקיץ:

ב 30 ליוני, הבלוגר המסתורי שלנו ספר לעולם עד כמה הוא מתקשה בעונת הקיץ, החום והלחות מתישים אותו וכך גם העובדה הפשוטה שככל שאלה עולים – מד הסטייל יורד. תמונת השער שלו לפוסט ה’מזיע’ היתה דוגמנית יפייפיה בבגד ים, כובע רחב שוליים ומשקפי שמש עומדת לה ביער מושלג ולבן.

סיפרנו לכן שיש לו הומור לבחור? אז בהחלט תוכלו למצוא כמה דעות חביבות ומשעשעות החושפות את תפיסת המציאות האישית שלו. עושה רושם שמרכז עולמו הבא לידי ביטוי באופן רחב במיוחד ברשת הוא דווקא אלבום התמונות הדיגיטאלי שלו. שם הוא לוקח תמונות מוכרות מקמפיינים מובילים, ומשלב בהם את מגוון 150 הדמויות של משפחת פוקימון’ עם כל שפע התכונות שבהם. ותודו. אי אפשר להתעלם מתמונות של דוגמניות מרשימות לובשות את המילה האחרונה באופנה ומאחורי גבן מתגנבת לה דמות מדליקה שעושה רושם כי היא פשוט ‘נקרעת’ מצחוק.

לינק לבלוג + המלצה למעקב צמוד

It's a Funny Thing4 It's a Funny Thing3 It's a Funny Thing2