Golden Door

20 Posted by - April 19, 2016 - Sexy Rider

שערי ה Golden door Spa נפתחים ושפע של ירק ואור זהבהב נפרש באחת בפנינו, ממלא את האויר בשפע זימזומים וציוץ ציפורים. לרגע נדמה כאילו נפתח בפנינו צוהר לגן עדן, מבקש שנפסע דרכו מעדנות. כניסה לתוך המתחם מגלה אחוזה שתוכננה ונבנתה בצמידות למסורת ה ryokan היפנית, המקדשת יותר מאשר את סגנון העיצוב היפני – דוקא את תפיסת האירוח המאפשרת לעוברי האורח העוצרים לרגע במסעם הארוך, לנוח ולהתחדש.

האחוזה המשתרעת על שטח של עשרות דונמים הטובלים בנוף פראי ומשובצים במסלולי הליכה, גינות זן, מרפסות עץ, גני ירק ופינות הסבה. מרחב המציע שהות נטולת הסחות דעת שעיקרה הוא חווית הטבע, הגוף והנפש - פסק זמן המתאים במיוחד למי שמבקשת לצאת למסע פרטי של התחדשות. לוח הזמנים הנפרש על פני שבעה ימים תמימים (חבילת האירוח המינמלי כוללת שהות של 7 לילות במקום) טומנת בחובה שפע מרגש של שיעורי כושר, תנועה ועיצוב הגוף, טיפולי ספא מופלאים, תזונה מאוזנת המבוססת על גידולים טבעיים, אימוני גוף אישיים, טיולים מודרכים בטבע במגוון רחב של מסלולים בדרגות קושי משתנות, מפגשים העוסקים בנפש ובמיינד, שיעורי ניהול משקל ומרחבים אין קץ לשהות ולהתרגע בהם.

הגן הביודינמי המגוון שבאחוזה, מציע שפע של ירק עשיר באנרגיה ובריאות והאורחים מוזמנים לקטוף להם את הירק שיוגש בארוחות. יתר מרכיבי המזון נאספים ממגדלים מקומים המצויים בטווח של קילומטרים בודדים מהמקום, ובכך משמשים חלק מתפיסת הקיימות לפיה פועל המקום.

החדרים המעוצבים משלבים באופן מדוייק להפליא עיצוב יפני מינימליסטי הפוגש luxury במיטבו ואינו זונח את הארכיטקטורה המיוחדת לרבות דלת ההזזה המאפיינת כל כך את מרחבי העיצוב היפני הביתי, הנפתחת כאן לתוך גינה פרטית משופעת ירק. כל פריט בחדר מונח במקומו. בכל פינה מצויים פריטים המדייקים את החוויה העיצובית המוכוונת באפן מקסימל ליצור סביבה טבעית, מוארת, משופעת בחמרים טבעיים המקדשת את הנינוחות והפרטיות. המרחבים האישיים והציבוריים משובצים באוסף עבודות יפניות מקוריות שעדינותם משתלבת במבנים בגינות. גני האחוזה מטופחים, מצדיקים את שמם הנודע של מעצבי הגינות היפניות, בהן כל צמח מטופל באופן אישי וכל מרחב מתכתב באופן מינימליסטי והרמוני עם סביבתו. המחוייבות שהמקום הזה מציע לאורחיו, מתבטא במשפט קצר בו מסוכמת תפיסת עולמו: A symbol of commitment to oneself, an acceptance of our own imperfections and the path we lay before ourselves toward strength and enlightenment. אנחנו עוזרים לאורחים שלנו למצוא את המרכז של עצמם, הם מוסיפים, ומשם, הכל כבר אפשרי.

מנהלת המקום מבקשת מהבאים בשעריו להגיע עם מזוודה סמלית בלבד. חלוקי קימוני, חולצות ואימוניות, מגבות, סנדלי הליכה, ערכת שמש הכוללת מגן שמש כובע רחב שוליים ויתר הפריטים הנדרשים לעבודת הגוף – מסופקים במקום ומכובסים מידי יום, משתלבים עם שירות סידור וניקוי חדרים הזמין לאורחים לא פחות מאשר חמש פעמים ביום . ה golden מארח רק 40 אורחים מידי שבוע (40 החדרים שבמקום הם חדרי סינגל, מה שמבטיח כי אלה המוצאים אליו את דרכם מגיעים למסע אישי, בחפשם אחר מרחב להתפתח בו). מעת לעת עורכים במקום שבועות המוקדשים לנושאים או תפיסות, ועל בסיס קבוע מתבצעת במקום חלוקה על פני השנה של שבועות המאופיינים בנוכחות נשית בלבד, שבועות המיועדים רק לגברים ושבועות לקהל מעורב. חבילת האירוח השבועית כוללת בין היתר מפגשי התאמה (אימון ותזונה), ארוחות מלאות, טיפולי גוף, טיפולים קוסמטיים, סדנאות בישול והשתתפות בעשרות שיעורי סטודיו לבחירה.

מעטים אתרי הנופש בעולם, המציעים חוויה אישית, המאפשרת גיחה נינוחה ומלאת כבוד מתוך הזוגיות למסע אישי, גם אם קצר, עטור בתשומת לב, עיצוב מוקפד ותנאי שהות של 7 כוכבים במרחב המכבד את הטבע והסביבה. מצאנו שאנחנו נוטות לרצות לעבור לגור, ולתמיד, בכל מקום שאנחנו מרגישות שזיהה וענה בצורה מדוייקת על הצרכים הפחות גלויים שלנו. למי שמצליח לפצח באמת את המנגנון שמניע אותנו, זה הזקוק באופן כמעט נואש לתמיכה והזנה. הפעם נראה שמצאנו אותו באמת. העובדה שהמקום הקסום הזה מצוי בקליפורניה, ולא על פיסגת הר במלזיה, הופכת את החלום הקטן הזה לנחשק ובאותה עת ישים ומציאותי לגמרי.

 Golden door Spa

GOLDEN_DOOR01 GOLDEN_DOOR02 GOLDEN_DOOR03 GOLDEN_DOOR04 GOLDEN_DOOR05 GOLDEN_DOOR06 GOLDEN_DOOR07 GOLDEN_DOOR08 GOLDEN_DOOR09 GOLDEN_DOOR10 GOLDEN_DOOR11 GOLDEN_DOOR12 GOLDEN_DOOR13 Golden Door GOLDEN_DOOR2100