The Sound of Me

5 Posted by - November 13, 2012 - Sexy Rider

אנחנו חוזרות ל WISH LIST שלנו. זו שאנחנו עורכת מעט מידי פעמים. זו שעוסקת בנו. זו שהופכת להיות עם השנים כמעט בלתי מושגת. זו שאפילו חלקים ממנה אנחנו לא מספיקות להגשים.

מקוצר זמן, תשומות דלות וחלוקת משאבים לוקה בחסר. סדרי עדיפויות בקיצור. שותות יותר מידי קפה. הרבה יותר מידי. גוררות חמישה קילו עודפים כבר כמעט עשר שנים. אוכלות את הזנבות של הפיצה ממה שנשאר על המגשים של הילדים. מבטיחות לעצמנו שמחר נלך לישון לפני אחת בלילה. דוחות את התור אצל הקוסמטיקאית פעם אחר פעם (מה? שוב עברה שנה?), לא שותות מספיק מים. רואות את סטודיו סי רק על שלטי חוצות. לא הולכות לשיננית. לא הולכות בכלל. לא הולכות. רצות. אוי כמה שאנחנו רצות ממקום למקום. אנחנו אפילו לא נעלבות כשאנחנו מגיעות למסקנה העגומה שהאוטו שלנו מקבל מאיתנו יחס טוב יותר ממה שאנחנו נכונות להקדיש לעצמנו, וגם הוא רק ברגע האחרון. ואנחנו יודעות. נדרש הרבה מעבר לפינוי שעת איכות אישית שבועית שלנו עם עצמנו ביומן.

לא זקוקות להרבה. כל מה שאנחנו רוצה באמת הוא לחזור רק טיפונת להיות מי שאנחנו. לכייל את המערכת מחדש. לסדר את הדברים במקום. ניקיון עומק לגוף ולנפש. כמהות לכך שמישהו יזכיר לנו איך לנשום כמו שצריך. איך למצוא מחדש את הקצב הטבעי שלנו. את הדיוק. ללמוד לזהות מחדש את הסימנים שהגוף והנפש מספרים. ללמוד לשמוע אותם שוב. זקוקות לשקט כדי להקשיב לעצמנו באמת. מבקשות להניע מחדש את הגוף אחרת. להתניע מאפס אבל רק לעשרים. לשחרר כעסים וציפיות. לנקות אבק שהצטבר על מדפי הנפש. להתמלא בבריאות. לנוח. להתאזן. זקוקות ל RESTART.

3 מיתוסים שכבר עכשיו חשוב לנפץ בכל מה שקשור לחוות בריאות, המקום הכמעט יחיד ל RESTART :

* חוות בריאות היא כבר מזמן לא המקום הסגפני ההוא עם סלטי אספסת דלי טעם. אמרו ‘גורמה בריאות’ ופנו מקום בבטן לקולינריה עילית מפוצצת באנרגיה אורגנית מטיבה.

* דיאטה היא מושג למתחילים. או יותר נכון למי שאינם מביני עניין. ‘ניהול משקל’ או ‘פיתוח תודעת משקל אופטימלי’, הם הז’רגון החדש. אה. וגם בוטוקס.

* המזרח IN – אירופה OUT: המקום המתבקש למפגש הפסגה של הגוף והנפש הוא לא קצותיו המושלגים של רכס הרים אירופאי בו מתהלכים מטפלים קפוצי שפתיים עטויים בלבן מעומלן. סביבה חמה ומשובבת נפש לחופו של ים היא השחור החדש, באותה נקודה הטבעית והמתבקשת של החיבור בין פילוסופיות המזרח לתודעת הגוף והנפש. הלו תאילנד!

3 מקומות ל- RESTART מושלם:

* חיבור מושלם בין בריאות ויוקרה מציע ה CHIVASOM התאילנדי שגרף במהלך 15 שנות קיומו שורה ארוכה של פרסים ואותות הוקרה. בתוך 7 דונם של גנים פורחים ומזג אוויר חלומי, שוכן הריזורט המפואר על 58 חדריו רחבי הידיים, צופים אל מפרץ תאילנדי תכול המתמזג עם השמיים. בין משקה מבריאות לשיעור סטודיו אפשר ליהנות מ 70 חדרי טיפולים, חדר כושר, בריכת וואטסו, בריכת ציפה, בריכות שחייה רחבות ידיים, ג’קוזים, אמבט קנים, מרחצאות אדים, סאונות ואולמות תנועה. אוכל אורגני שנקטף מערוגות הגינה הופך למנות גורמה משיבות נפש במסעדת המקום. תוכנית מגוונת המותאמת אישית על ידי אנשי מקצוע לכל אחד מהמבקרים כוללת שפע של טיפולי גוף, קוסמטיקה ופלסטיקה. תפריט הטיפולים והשירותים העשיר כולל תוכניות מגוונות לניהול משקל, הפסקת עישון, חיזוק המערכות החיסוניות, בניית כושר, אנטי אייג’ינג ועוד.

* דלת לעתיד חדש, מציעה חוות הבריאות RANCHO LA PUERTA שבמקסיקו, הנמצאת מרחק של כשעה נסיעה מסן דייגו. בינות גנים מעוצבים, כרי דשא, מרחבים וזהרורים של טבע פראי, ממוקם אתר נופש ובריאות המבטיח לבאים בשעריו שאפילו שהייה בת שבוע אחד עשויה לחולל בהם שינוי של חיים שלמים. מרכז קולינרי הכולל חווה אורגנית, בית ספר ידוע לבישול ומטבח המתנהל ברוח ה SLOW FOOD, מציעים לידה מחדש גם במובן הקולינרי. צוות מטפלים ואנשי מקצוע מיומנים מציעים מגוון רחב של תוכניות שמטרתן לסייע בפיתוח חיים שלמים של הרגלים בריאים. מרצים מהשורה הראשונה, מטפלים, צלמים, שפים, גרפולוגים, שחקנים, נוטרופתים, סופרים מפורסמים אנשי עידן חדש ומטפלים מבקרים במקום ומעבירים סדנאות ומפגשים – מאפשרים לחבר מחדש חלקים שהלכו לאיבוד. המיקום המרגש – בהרים, בין ים למדבר, ומזג אויר שמבטיח 325 ימי שמש בשנה – מהווים תפאורה מושלמת לחוויה אותנטית שעיקרה גילוי מחודש של כל מה שחשוב באמת.

* KAMALAYA קוסומוי תאילנד הוא מקדש בריאות. אתר נופש חלומי שתרצו לשהות בו עם או בלי תוכנית אינטנסיבית לשליטה מחודשת בחיים שלכן. נזיר בודהיסטי שנהג להתבודד במקום לפני שנים רבות, השאיר אחריו מורשת של התבוננות, איזון בין גוף לנפש ותשומת לב רבה לתהליך הגדילה וההתפתחות של רוח האדם. צוות מדריכים בינלאומי מוביל את האורחים למסע מחודש לגילוי עצמי, דרך מפגשים וסדנאות המקיפים תחומים רבים כגון ניהול המשקל האופטימלי, שמירה על כושר, גמילה, ניקוי רעלים, שיפור איכות השינה, התמודדות עם לחץ ושחיקה, תפריט בריא ושחרור הנפש. גם כאן מתחילה כל שהייה באפיון וזיהוי מדוקדק של כל מה שדרוש לך כדי לעלות על דרך המלך והתאמת של תוכנית פעילות אישית יומית בליווי צמוד של אנשי מקצוע. מגוון מסלולים מוצעים גם ל’מטיבי הלכת’ של ה WELLNESS, אלה שעברו כבר סיבוב אחד ב KAMALAYA, ובאים לשפר עמדות ולהתמודד עם אתגרים חדשים. תנאי השהות מעוררי קנאה. פינות מבודדות. בריכות פרטיות. מבנים שקועים בתוך צמחייה ירוקה ועשירה וטבע המחלחל ברכות לתוך החדרים.

חייבות התחלה חדשה.

גלית ליפשיץ מלמד

The Sound of Me4 The Sound of Me3 The Sound of Me1