Early Bird

18 Posted by - October 14, 2013 - Working Girl

לפעמים אנחנו קמות לעבודה לפני השמש. כשזה קורה, אנחנו אוהבות לדמיין שאנחנו היחידות שמהלכות ברחוב, שולטות בו. העולם שייך לנו ואנחנו קמות מתוקתקות הישר לתוך ענן של סומק ורדרד.

אוקיי, זה קצת נדיר. קרה לנו כמה פעמים שהחיוּת הטבעית התחלפה במריחה אקראית של אודם תוך מבטים חטופים במראה של המכונית, מלווה במקצה פריסטייל נטול-מראה של מריחת אייליינר והטופ של הטופ – אליפות העולם במריחת מייק אפ ביד אחת.

למזלנו, ה Early Bird שלנו הפעם היא רינת אביבי, המדריכה הראשית של ‘גרלן פריז’ בישראל והמדריכה המאומצת של המועדון שלנו. היא מתמחה בתחום האיפור והטיפוח, ובעלת ניסיון מקצועי של כמעט יובל שנים. במהלך יוני האחרון הוא הנחתה במועדון מפגש שחשף סודות איפור נפלאים, וגילתה לנו, בין השאר, שאחת הטעויות הקריטיות שעושות נשים בהתנהלות עם מוצרי הטיפוח שלהן, היא לשכוח לבדוק את הטריות. גם מוצרי טיפוח יכולים להיות פגי-תוקף, כך שאם קרם הפנים שעשה פלאות איבד את הקסם שלו – יתכן מאד וזו הסיבה..

לאור בקשות חוזרות ונשנות, היא חוזרת אלינו למפגש ייחודי ב 22 לאוקטובר, שבו היא הבטיחה לצלול לתוך תיק האיפור הפרטי שלנו ולעשות לנו בו סדר עולמי חדש (מה שצפוי לעשות אותנו מגה-יעילות במרוץ הבוקר). חייבות לומר בגילוי נאות, מאז שקנינו את הליפסטיק שבמארז האלגנטי שלהם, אנחנו מרגישות שאף לנו יש נשק חשאי ולא קונבנציונלי בתיק האיפור.

במקרה שאתן לא חברות מועדון (כי עוד לא הספקתן למלא את טופס הבקשה למשל…) או שאתן דווקא כן חברות מועדון אך נבצר מכן להגיע, נשאיר אתכן עם שלשה טיפים של רינת לאיפור מהיר ויעיל, סודות האיפור שלה בקליפת אגוז.

אנחנו: כשאנחנו מקיצות בבוקר, אחרי שניצלנו כל דקת שינה אפשרית ולא מספיקות אפילו לסיים למרוח גבינה בכריך של הילד, אנחנו בדרך כלל גם לא מספיקות להתאפר כמו שצריך.

רינת: אין ספק שקשה לפתוח את העיניים בבוקר, אבל לפני הכל, אם בחרנו בכל זאת להמשיך להתכרבל חמש דקות נוספות על חשבון המקלחת, חשוב לפחות לרענן את הפנים עם מי פנים וקרם לחות. מייק אפ זה כבר השלב השני כדי להעניק הגנה ומראה אחיד לעור. אני ממליצה על מייק אפים קלילים כמה שניתן, שמותירים את העור מאוורר ובעל מראה טבעי.

המוצר שאני לא יוצאת בלעדיו מהבית הוא פודרת טרקוטה (של גרלן כמובן..), שהיא בעצם גם פודרה וגם סומק במוצר אחד. היא מעניקה גוון חם לפנים. את הבסיסים, מייק אפ וסומק, חשוב לשים בבית, ואיפור להשתגע איתו בדרך לעבודה (רק ברמזורים, כן?..) זה מסקרה, גלוס או אודם לפי בחירה. הכי חשוב Less is more בנות, אין צורך בהרבה צבעים על מנת שנראה מטופלות.

אנחנו: מהן הטעויות נפוצות שאנחנו עושות כשאנחנו מתאפרות?

רינת: לפעמים, כשאין לנו זמן, אנחנו ממהרות להשתמש באיפור עיניים: צלליות (צבעוניות בד”כ), איילנר וכאלה, מבלי ששמנו תחילה מייק אפ. טעות פאטאלית. עוד טעות היא סומק ורוד על הלחיים . זה גורם לנו להיראות כמו בובות. כמו כן, תוחם שפתיים הכהה מגוון הליפסטיק, ומייק אפ בגוון שאינו מותאם לגוון העור. הזהרנה מאלה כמו מאש…

אנחנו: מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת קמה בבוקר?

רינת: לפני הכל, מקלחת עם מים רותחים רותחים. מעורר, משיב אנרגיה וחיות, עושה מצב רוח טוב ומרגיע את הנפש… התוצאות ניכרות לעין במראה מיד אחריה. ממליצה.

סודות מחדר האיפור עם רינת אביבי, המדריכה הראשית של גרלן פריז בישראל, ב 22 לאוקטובר, ב NINE ROOMS LADIES CLUB ביפו העתיקה.